Amelka – jeszcze będę chodzić sama!

Amelka ma 6 lat. Pochodzi z Krotoszyna w województwie wielkopolskim. Jest energiczną, śliczną dziewczynką. Niestety, po porodzie okazało się, że Amelka cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Dla tego wskazania medycznego nie ma standardowej ścieżki terapeutycznej. By uratować zdrowie i samodzielność Amelki zdecydowaliśmy się na terapię komórkami macierzystymi w Lublinie.

Nie obiecywaliśmy sobie zbyt wiele, ale… efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Patrząc na rozwój naszego Dziecka codziennie mówimy: Wielkie WOW! Przecieramy oczy ze zdumienia jak spektakularne efekty dała innowacyjna terapia komórkami macierzystymi.

To, co się działo od tego czasu było cudem…  Mamy wiele zmian po podaniach: układ pokarmowy, nerki, wątroba, rozwój intelektualny. Jednak to, co cieszy nas najbardziej i co zostało potwierdzone przez lekarzy: mamy zmiany w nóżkach! Minimalne, a jakże ogromne zmiany! Napięcie, ruchomość, odpowiedź na bodźce… Same plusy! Tak pięknie poruszające się stópka i paluszki! Cieszcie się razem z nami, gdyż to nasze wspólne dzieło!

Nie możemy zaprzestać naszej Walki! Chcemy rozpocząć trzecią serię podań komórek macierzystych, by nasza księżniczka pewnego dnia na własnych nogach pobiegła do szkoły.

Nasze codzienne zmagania możecie śledzić na stronie Facebook Amelkina Instagramie jej mamy.

Więcej o efektach, jakie osiągnęła Amelka po pierwszej serii podań komórek macierzystych znajdziecie w filmie i w wywiadzie.

Uwaga: od kwoty Twojej wpłaty za pośrednictwem PayU pobrana zostanie prowizja operatora płatności internetowych (ok. 1%), która obciąża Darczyńcę. Jeśli nie chcesz płacić prowizji i wolisz, aby 100% Twojej darowizny trafiło do Amelki, skorzystaj z opcji wpłaty na subkonto Amelki: 23 1140 1010 0000 2681 2100 1004 (mBank). Prosimy o wpisanie w tytule wpłaty: „na cele statutowe – terapię Amelki”.

Terapie komórkami macierzystymi w mediach