Amelka – jeszcze będę chodzić sama!

Amelka ma 5 lat. Pochodzi z Krotoszyna w województwie wielkopolskim. Jest energiczną, śliczną dziewczynką. Niestety, pomimo idealnej ciąży, po porodzie okazało się, że Amelka cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Dla tego wskazania medycznego nie ma standardowej ścieżki terapeutycznej. By uratować zdrowie i samodzielność Amelki zdecydowaliśmy się na terapię komórkami macierzystymi w Lublinie. Nie obiecywaliśmy sobie zbyt wiele, ale… efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Codziennie patrząc na rozwój naszego Dziecka mówimy:

Wielkie WOW! Przecieramy oczy ze zdumienia jak spektakularne efekty dała innowacyjna terapia komórkami macierzystymi. Przed nami pół roku przerwy, które musimy wykorzystać na ciężką rehabilitację.

To, co się działo przez ten czas jest cudem…  Mamy wiele zmian po podaniach: układ pokarmowy, nerki, wątroba, rozwój intelektualny. Jednak to co cieszy nas najbardziej i zostało to potwierdzone przez lekarzy: mamy zmiany w nóżkach! Minimalne, a jakże ogromne zmiany! Napięcie, ruchomość, odpowiedź na bodźce… Same plusy! Tak pięknie poruszające się stópka i paluszki! Cieszcie się razem z nami, gdyż to nasze wspólne dzieło!

Nie możemy zaprzestać naszej Walki! Chcemy rozpocząć trzecią serię podań komórek macierzystych, by nasza księżniczka pewnego dnia na własnych nogach pobiegła do szkoły.

 

Nasze codzienne zmagania możecie śledzić na https://www.facebook.com/amelka.niezwykla/

Terapie komórkami macierzystymi w mediach

 

Od kwoty Twojej wpłaty za pośrednictwem PayU pobrana zostanie prowizja operatora płatności internetowych (ok. 1%), która obciąża Darczyńcę. Jeśli nie chcesz płacić prowizji i wolisz, aby 100% Twojej darowizny trafiło do Amelki, skorzystaj z opcji wpłaty na konto: 07 1140 1010 0000 2681 2100 1001 (mBank). Prosimy o wpisanie w tytule wpłaty: „na terapię Amelki”.