Oliwka – chcę mówić tak szybko, jak mój młodszy brat!

Urodziłam się jako zdrowe dziecko. Nic nie wskazywało na to, że coś może pójść nie tak, jednak podczas rutynowych badań lekarze odkryli, że moja główka nie jest taka jak u zdrowych dzieci. W wieku 7. miesięcy trafiłam do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie rodzice usłyszeli diagnozę. Malformacja żyły Galena. Wada może i nie jakaś bardzo duża, ale lokalizacja wady… Przy wszystkich najważniejszych ośrodkach w mózgu 🙁

Rok jeździłam z rodzicami po Polsce i szukałam specjalisty, który by pomógł mi zawalczyć o życie. 27 lutego 2014 r. przeszłam pierwszą operację, po której doznałam rozległego udaru. Przez pewien czas trwałam w zawieszeniu. Ani ciało ani źrenice nie reagowały na nic. Jednak dzięki determinacji moich rodziców, ludziom dobrej woli takim jak Wy i pomocy specjalistów z ośrodka w Lublinie udało mi się dotrzeć do stanu, w którym jestem teraz.

Miałam

NIE ŻYĆ – ŻYJĘ

NIE CHODZIĆ – CHODZĘ

NIE WIDZIEĆ – WIDZĘ

NIE SŁYSZEĆ – SLYSZĘ

BYĆ ROŚLINKĄ – NIE JESTEM..

A co najważniejsze – zaczynam mówić i kiedyś powiem wszystkim jak komórki macierzyste mi pomogły! Jednak wiem, że nie uda mi się to bez Waszej pomocy.

Gdyby ktoś z Was chciał mi pomóc i wpłacić pieniądze na drugą serię terapii komórkami macierzystymi, będę z całego mojego małego serduszka wdzięczna.

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić co u mnie słychać zapraszam na mój profil w mediach społecznościowych.

A tu jeszcze filmik o mnie:

Uwaga: od kwoty Twojej wpłaty za pośrednictwem PayU pobrana zostanie prowizja operatora płatności internetowych (ok. 1%), która obciąża Darczyńcę. Jeśli nie chcesz płacić prowizji i wolisz, aby 100% Twojej darowizny trafiło do Oliwki, skorzystaj z opcji wpłaty na subkonto Oliwki: 50 1140 1010 0000 2681 2100 1003 (mBank). Prosimy o wpisanie w tytule wpłaty: „na cele statutowe – terapię Oliwki”.

Terapie komórkami macierzystymi w mediach